Hozzávalók:
Elkészítése:
A leveles tésztát lisztezett felületre teszem, és két db tepsi méretű lapot sodrok belőle.A lapokat villával párszor megböködöm, hogy kevésbé púposodjon fel a tészta sülés közben. 200 °C-on ,15-20 perc alatt aranysárgára sütöm.
Elektromos keverővel a tojássárgákat habosra keverem a cukorral, vaníliával, pudinggal, és a liszttel. A tejből egy kicsit hozzáöntök a könnyebb összekeverés érdekében, majd a többi tejjel felhígítom, és sűrűre főzöm. A tűzről leveszem.
A tojásfehérjéhez egy csipet sót teszek, és kemény habbá verem, majd a forró vaníliás krémhez keverem óvatosan, hogy ne törjem össze a habot.
Az egyik tésztalapra azonnal ráteszem a krémet, egyenletesen eligazgatom.
A tejszínt a habfixálóval keményre verem, és a vaníliás krém tetejére kenem.
A másik lapot éles, fűrészes késsel négyzetekre szelem, és rárakom a krém tetejére. Hidegre teszem.Tálalás előtt porcukorral megszórom.